Innoveren met industrieel maatwerk

Innovatie staat bij Svedex hoog in het vaandel. Veel van onze processen verlopen volautomatisch waarbij  innovatieve productieprocessen en geavanceerde machines gebruikt worden. Svedex streeft altijd naar het hoogst haalbare en zijn daardoor altijd op zoek naar manieren om het productieproces steeds beter, sneller en tegelijkertijd flexibeler maken zonder dat dit ten koste gaat van de efficiëntie. In deze zoektocht heeft Svedex in samenwerking met SINGA een geavanceerd kwaliteitscontrolesysteem ontwikkeld. 

AIM Magazine heeft Roel Zweden, manager Proces, Infra & Techniek en Jeroen Visschers, KAM-coördinator (Kwaliteit, Arbeid en Milieu) die vanuit Svedex betrokken zijn geweest bij dit project geïnterviewd. 

Lees hier het gehele artikel in AIM Magazine.